Obřad Obřad

Obřad v zahradě, v historickém sále, nebo na radnici? Inspirovat se můžete zde.

Hostina Hostina

Výběr nejkrásnějších a osvědčených míst na svatební hostinu, stačí si jen vybrat...

Dodavatelé Dodavatelé

Dort, fotograf, oznámení, květiny - známe ty správné dodavatele všeho, co budete potřebovat.

Svatební design Svatební design

Inspirace pro stylové dekorace a nápady, jak z vaší svatby udělat nezapomenutelný zážitek.

zpět

Dodavatelé

Svatební web

Osobní svatební web nabízíme od roku 2008 a naši klienti si jej velmi oblíbili. Na Vašem soukromém webu jsou umístěny veškeré informace týkající se svatby. Je zachováno naprosté soukromí, neboť přístupový kód máte pouze Vy a Vaši hosté. Osobní web zjednodušuje komunikaci s hosty a evidenci informací. Demo verzi si můžete prohlédnout, když na našich stánkách zadáte v pravém dolním rohu jméno: gay, heslo: svatba.

Na web mají přístup pouze ti, kterým dáte přístupový kód. Obvykle se rozesílá se svatebním oznámením.
Na svatebním webu jsou umístěny veškeré informace týkající se svatby, stránky jsou pravidelně aktualizovány a hosté se mohou kdykoliv přihlásit.
V sekci „instrukce“ jsou uvedeny veškeré informace pro hosty, např. jak bude řešena doprava a parkování, jaký oděv mají zvolit, výběr menu, pokyny ohledně fotografování apod.
V sekci „o svatbě“ jsou informace o místech, kde se svatba bude konat, a také svatební harmonogram, tudíž hosté jsou detailně informování o průběhu dne.
Prostřednictvím sekce „potvrzení účasti“ hosté potvrdí nebo omluví svou účast včetně doprovodu a dětí, vyberou si menu, zarezervují ubytování a svatební dar, mohou nás informovat ohledně dietních omezení atd.
V sekci „svatební dary“ je uveden svatební seznam, ze kterého hosté mohou vybírat a dary rezervovat – nemůže tedy nastat situace, že dostanete stejnou věc dvakrát.
V sekci „foto“ budou po svatbě umístěny fotografie a hosté si je mohou kdykoliv prohlédnout.
Veškeré informace, potvrzení atd. přicházejí na náš e-mail, provádíme veškerou evidenci – seznamy hostů, výběr ubytování i svatebních menu. Komunikujeme s hosty a řešíme jejich požadavky.
Osobní svatební web a veškerý servis poskytujeme v rámci našich služeb. Web může být v různých jazykových variantách. Platnost webu je jeden rok.
Květiny a dekoraceCukrářské výrobkyTiskoviny
HudbaZábavaFoto
VideoDopravaUbytování
Image poradenstvíDárky pro hostySvatební web