Obřad Obřad

Obřad v zahradě, v historickém sále, nebo na radnici? Inspirovat se můžete zde.

Hostina Hostina

Výběr nejkrásnějších a osvědčených míst na svatební hostinu, stačí si jen vybrat...

Dodavatelé Dodavatelé

Dort, fotograf, oznámení, květiny - známe ty správné dodavatele všeho, co budete potřebovat.

Svatební design Svatební design

Inspirace pro stylové dekorace a nápady, jak z vaší svatby udělat nezapomenutelný zážitek.

zpět

Reference

 • Luboš a Jan

  Luboš a Jan, 29.4.2011

  Obřad a hostina Pachtův Palác
  Počet hostů: 50
  Fotografka: Hana Connor
  Kompletní svatební servis

  Vážené a milé dámy,

  s přípravou, organizací obřadu naší registrace i následného programu jsme byli velmi spokojení. Oceňujeme, že jsme měli i možnost ochutnat předem menu, a tak vybrat, co nám nejvíce vyhovovalo. Prostředí, kde se vše odehrávalo, bylo skvělé. Výzdoba, květinové aranžmá i průběh obřadu byly nádherné a ve všech to zanechalo nezapomenutelný dojem. Stejně tak byla velmi příjemná objednaná apartmá a překvapující výzdoba z růži a růžových květů po skončení obřadu v našem apartmá. Velmi citlivý byl i samotný obřad a naše procházka v mýdlových bublinkách. Všichni to velmi ocenili.

  Nelze ani opomenout skvělou situaci při krájení dortu a obzvláště pak akci s balónky, které všichni nakonec zcela propadli. Rovněž personál hotelu i číšníci byli velmi příjemní a milí a nepochybně přispěli ke skvělému průběhu celé akce.

  Naše poděkování patří rovněž diskžokejovi, který vybíral skvělou hudbu, jež všechny bez rozdílu věku zvedala ze židlí. Barmanská show byla zajímavá a všem se moc líbila. Rovněž paní fotografka byla skvělá a příjemná. Už se těšíme až uvidíme její fotky na webu nebo na cd-nosičích.

  Vám patří náš velký dík za skvělou organizace a nenápadnost, s jakou jste vše v pozadí „dirigovali“, takže si ani nikdo nevšiml, že to neběží jen tak samospádem. Byla to prostě úžasná akce a mnoho z jejích účastníků něco takového zažilo poprvé a zřejmě i naposledy.

  Děkujeme.

  Honza a Luboš

  foto foto foto foto foto foto foto foto